Reclamebureau Hilversum
               
      Wie wij zijn
Rutger Coucke, vormgever in hart en nieren. “Goede vormgeving is een middel, geen doel op zich”. JP de Swart is een vis in het water van de nieuwe media, websites zijn zijn grote liefde. “Een goed communicerende website is een zeer betaalbare goudmijn voor ieder bedrijf, hoe groot of klein ook”.

Rutger
over JP:
Een onvermoeibare vrolijke optimist die naast tomeloze energie ook nog verrassende ideeën heeft. Met zijn nieuwsgierige vasthoudendheid graaft hij zich enthousiast in het maakt niet uit welk probleem en komt tot een oplossing.

JP
over Rutger:
Een bodemloos vat vol kennis en ervaring. Rutger is breed in zijn ontwikkeling en z’n vakkennis. Hij is altijd op zoek naar een oorspronkelijke invalshoek. En altijd lachen met hem.

Rutger
over de samenwerking;
Ik had een enorme behoefte aan kruisbestuiving, van ideeën, vakkennis, bedrijfsvoering, noem maar op. Altijd alles alleen, ik was het een beetje zat. Nu is die kruisbestuiving er en het is veel gezelliger.

JP
over de samenwerking:
Zowel Rutger als ik hebben jarenlang alleen gewerkt. Dan dreigt het gevaar van routine. Nu we samen in één ruimte werken, borrelt en bruist de creativiteit weer. We zijn nu elkaars klankbord.